Ціни на 2020 рік

 

 

РОЗПАШНІ ВОРОТА

 

 

РОЗПАШНІ ВОРОТА

 

Найпоширеніший різновид, що складається з двох стулок, прикріплених петлями до двох металевих стовпів. Можуть відкриватися всередину або назовні двору вручну або автоматично, якщо передбачена така система.

 

КУПИТИ

Розпашні ворота
Розпашні ворота

Для надійності захисту на воротах встановлюються засуви в землю і між стулками, які перешкоджають відкриттю. При бажанні ворота можуть бути прикрашені кованими елементами, пофарбовані в будь-який колір полімерними складами, захищаючими від вологи і корозії, бути глухими або прозорими. Хвіртка зазвичай встановлюється поруч з воротами, але за бажанням замовника її можна врізати в стулки. Конструкція: каркас з металевої труби, заповнення стулок – профнастил або гладкий металевий лист, полікарбонат і т.п.

 

За індивідуальними вимірами виготовимо і встановимо класичні розпашні ворота, що складаються з двох стулок, прикріплених петлями на металевих або цегляних стовпах. В основі конструкції стулок – сталевий каркас з труби, заповнений профнастилом, гладким сталевим листом, полікарбонатом, деревом або іншими матеріалами.

 

За бажанням замовника ворота можуть відкриватися всередину або назовні двору, вручну або за допомогою автоматики. Обладнуються засувами в землю і між стулками для запобігання самовільного відкривання. Для підвищення естетики можуть бути пофарбовані полімерними складами різного кольору, прикрашені елементами художньої ковки. Полімери не тільки прикрашають стулки воріт, але і захищають від вогкості, стрибків температури і розвитку корозії.

 

Замовити розсувні ворота, а також хвіртки можна по телефонам (067) 507 01 97, (044) 536 58 97. Термін виготовлення – кілька днів. Ціни доступні і адекватні.

ТАКІ РОЗПАШНІ ВОРОТА МИ ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 

Розпашні ворота з каліткою Розпашні ворота з каліткою

Розпашні ворота з каліткою

Розпашні ворота з каліткою Розпашні ворота з каліткою

Розпашні ворота з каліткою

Розпашні ворота, вид з внутрішньої сторони Розпашні ворота, вид з внутрішньої сторони

Розпашні ворота, вид з внутрішньої сторони

Ціна воріт: 13 000 грн, 

Колір – на розсуд клієнта

Розміри: 2х4 м

Ціна хвіртки, яка знаходиться поруч – 5500 грн

Ціна хвіртки, яка знаходиться окремо- 6000 грн.

В комплект хвіртки входить замок с ключем

Майстер металу. Розпашні ворота на замовлення, Київ, Україна. Майстер металу. Розпашні ворота на замовлення, Київ, Україна.

Хвіртка відкривається назовні

Ворота от производителя Ворота от производителя

Хвіртка відкривається всередину

Ворота купить Ворота купить

Так виглядає хвіртка зі зворотного боку