МЕТАЛЕВІ ПЕРИЛА

 

 

Сходові марші, сходи, тераси, крильця та інші майданчики, що знаходяться на висоті, потребують облаштуванні надійних і міцних перил. Якщо потрібно обмежити простір з метою безпеки, то наша компанія готова виготовити і встановити металеві перила під ключ на вашому об’єкті. Перила на бетонні сходи з установкою від нашої компанії – це дуже вигідне рішення.

У нашому арсеналі різноманітний дизайн перил, але при бажанні замовника можемо використовувати будь-які надані ескізи і начерки. Термін виготовлення – до 8 днів в залежності від складності конструкції. Готовий виріб покривається спеціальною рідиною, яка захищає від погодних умов і вогкості, продовжуючи термін експлуатації на десятиріччя.

КУПИТИ

Металлические перила
Металлические перила

Надаємо послугу організаціям і приватним особам. Пропонуємо не тільки виготовлення, а й професійну установку силами наших кваліфікованих кадрів, ціна яких залежить від складності конструкції перил. Працюємо офіційно – укладаємо договір і затверджуємо у клієнта кошторисну документацію.

ТАКІ ПЕРИЛА І СХОДИ МИ ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД КЛЮЧ

 

 

Забезпечення безпеки людей при пересуванні по сходах – основна функція, яку виконують перила металеві. Вони надійно захищають сходові марші, запобігаючи падінню з великої висоти. Крім безпеки перила з металу мають естетичний зовнішній вигляд і можуть стати справжньою прикрасою місця, де встановлені.

 

Металеві перила в Києві

 

Залізні перила можна зустріти у великому місті буквально на кожному кроці. Їх охоче використовують торговельні комплекси і магазини поменше, театри, кінотеатри, концертні зали, офісні приміщення, кафе і ресторани.

 

За допомогою перил з металу можна захистити:

 

 • Сходові марші в житлових і комерційних приміщеннях;
 • Використовувати для ганку;
 • Поставити на балкон;
 • Зробити огорожу для тераси;
 • Інші майданчики.

 

Перила металеві можуть мати простий дизайн або бути високохудожніми – все залежить від фантазії замовника і креативності дизайнера.

 

Стандартна конструкція перил на бетонні сходи:

 

 • Опори (балясини), прикріплені до основи;
 • Поручні встановлюються поверх опор;
 • Заповнення – деталі, які заповнюють отвори між балясинами.

 

Найпростіший приклад заповнення – горизонтально розташовані рейки (ригелі), що зв’язують опори між собою. Ригелі можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, по діагоналі, у вигляді решітки. Також деталі заповнення можуть бути кованими або вигнутими. Основна функція заповнення – не дати людині провалитися в отвір.

 

Перила металеві: ціна і терміни виготовлення

 

Наша компанія виготовить перила на бетонні сходи, терасу, балкон, ганок під ключ з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Ціна і час виготовлення залежить від складності завдання і становить в середньому 8 днів.

 

Залізні перила мають цілу низку переваг:

 

 • Стійкість до зовнішнього впливу – ударів, перепадів температур, ультрафіолету, вологості, грибків, цвілі, їдким речовин;
 • Пожежостійкість. Металевий профіль, використаний для виготовлення поручнів, не горючий, що не поширює вогонь, не виділяє їдкий дим;
 • Довговічність. Термін служби практично не обмежений;
 • Мінімум догляду. Обслуговування та підтримка в належному стані не займає багато часу;
 • Декоративність. Використання додаткових матеріалів, способів обробки металу дає ґрунт для створення різноманітних дизайнів перил з металу.

 

Для виготовлення застосовується зварювання і кування металу. В якості сировини використовується металевий прокат з чорної або нержавіючої сталі: куточок, труба, смуга, профільна труба, прутки круглого перетину. Конструкції з чорного металу покриваються полімерними складами для захисту від корозії.