МЕТАЛЕВІ ПЕРИЛА

 

 

Сходові марші, сходи, тераси, крильця та інші майданчики, що знаходяться на висоті, потребують облаштуванні надійних і міцних перил. Якщо потрібно обмежити простір з метою безпеки, то наша компанія готова виготовити і встановити металеві перила під ключ на вашому об’єкті. Перила на бетонні сходи з установкою від нашої компанії – це дуже вигідне рішення.

У нашому арсеналі різноманітний дизайн перил, але при бажанні замовника можемо використовувати будь-які надані ескізи і начерки. Термін виготовлення – до 8 днів в залежності від складності конструкції. Готовий виріб покривається спеціальною рідиною, яка захищає від погодних умов і вогкості, продовжуючи термін експлуатації на десятиріччя.

КУПИТИ

Металлические перила
Металлические перила

Надаємо послугу організаціям і приватним особам. Пропонуємо не тільки виготовлення, а й професійну установку силами наших кваліфікованих кадрів, ціна яких залежить від складності конструкції перил. Працюємо офіційно – укладаємо договір і затверджуємо у клієнта кошторисну документацію.

ТАКІ ПЕРИЛА І СХОДИ МИ ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД КЛЮЧ

 

 

Перила Перила

Металеві перила фото 1

Перила Перила

Металеві перила фото 2

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 3

Перила Перила

Металеві перила фото 4

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 5

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 6

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 7

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 8

Металлические перила Металлические перила

Металеві перила фото 9

Перила Перила

Металеві перила фото 10

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 11

Перила Перила

Металеві перила фото 12

Перила Перила

Металеві перила фото 13

Перила Перила

Металеві перила фото 14

Перила Перила

Металеві перила фото 15

Перила Перила

Металеві перила фото 16

Перила металлические Перила металлические

Металеві перила фото 17

ПЕРИЛА МЕТАЛЕВІ

 

Забезпечення безпеки людей при пересуванні по сходах – основна функція, яку виконують перила металеві. Вони надійно захищають сходові марші, запобігаючи падінню з великої висоти. Крім безпеки перила з металу мають естетичний зовнішній вигляд і можуть стати справжньою прикрасою місця, де встановлені.

 

Металеві перила в Києві

 

Залізні перила можна зустріти у великому місті буквально на кожному кроці. Їх охоче використовують торговельні комплекси і магазини поменше, театри, кінотеатри, концертні зали, офісні приміщення, кафе і ресторани.

 

За допомогою перил з металу можна захистити:

 

 • Сходові марші в житлових і комерційних приміщеннях;
 • Використовувати для ганку;
 • Поставити на балкон;
 • Зробити огорожу для тераси;
 • Інші майданчики.

 

Перила металеві можуть мати простий дизайн або бути високохудожніми – все залежить від фантазії замовника і креативності дизайнера.

 

Стандартна конструкція перил на бетонні сходи:

 

 • Опори (балясини), прикріплені до основи;
 • Поручні встановлюються поверх опор;
 • Заповнення – деталі, які заповнюють отвори між балясинами.

 

Найпростіший приклад заповнення – горизонтально розташовані рейки (ригелі), що зв’язують опори між собою. Ригелі можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, по діагоналі, у вигляді решітки. Також деталі заповнення можуть бути кованими або вигнутими. Основна функція заповнення – не дати людині провалитися в отвір.

 

Перила металеві: ціна і терміни виготовлення

 

Наша компанія виготовить перила на бетонні сходи, терасу, балкон, ганок під ключ з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Ціна і час виготовлення залежить від складності завдання і становить в середньому 8 днів.

 

Залізні перила мають цілу низку переваг:

 

 • Стійкість до зовнішнього впливу – ударів, перепадів температур, ультрафіолету, вологості, грибків, цвілі, їдким речовин;
 • Пожежостійкість. Металевий профіль, використаний для виготовлення поручнів, не горючий, що не поширює вогонь, не виділяє їдкий дим;
 • Довговічність. Термін служби практично не обмежений;
 • Мінімум догляду. Обслуговування та підтримка в належному стані не займає багато часу;
 • Декоративність. Використання додаткових матеріалів, способів обробки металу дає ґрунт для створення різноманітних дизайнів перил з металу.

 

Для виготовлення застосовується зварювання і кування металу. В якості сировини використовується металевий прокат з чорної або нержавіючої сталі: куточок, труба, смуга, профільна труба, прутки круглого перетину. Конструкції з чорного металу покриваються полімерними складами для захисту від корозії.