Ціни на 2020 рік

 

 

ГАРАЖНІ ВОРОТА

 

 

ГАРАЖНІ ВОРОТА РОЗПАШНІ

 

Виготовляються індивідуально для конкретного об’єкту. Основні характеристики: міцність і захист від злому.
 
КУПИТИ

Гаражные ворота
Гаражные ворота

Конструкція: рама із сталевого куточка, закріплена в стіні заставними елементами або арматурою, дві стулки на петлях, які складаються з металевої труби із заповненням листовою сталлю товщиною не менше 2 мм. Такі ворота можна виломати тільки разом зі стіною. Закриваються на засуви в підлогу і стелю гаража, а також між стулками. На одній із стулок розміщується вбудована хвіртка з замком.

 

Будь-який власник гаража мріє про противандальні ворота, які надійно приховують від сторонніх очей його власність. Наша компанія багато років займається виготовленням та встановленням таких воріт.

 

Для кожного об’єкта виконуються заміри і виготовляються гаражні ворота за індивідуальними параметрами. Основний упор робиться на захист від злому: сталева рама воріт закріплюється в стіні за допомогою закладних елементів або арматури. Безпосередньо на рамі через петлі навішуються стулки воріт, що складаються з металевого каркаса, заповненого листової сталлю товщиною не менше 2 мм. Виламати такі противандальні ворота можна тільки разом зі стіною.

 

Ворота закриваються на кілька засувів: в підлогу і стелю гаража, а також між стулками. На одній із стулок розміщується хвіртка, яка закривається на замок. Встановимо ворота на об’єкті замовника. Ціни доступні. Гарантуємо тривалий термін експлуатації. Термін виготовлення – кілька днів.

ТАКІ ГАРАЖНІ ВОРОТА МИ ВИГОТОВЛЯЄМО І

РЕАЛІЗУЄМО В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 

Гаражные ворота Гаражные ворота
Гаражные ворота Гаражные ворота

Розміри виробляємо різні,

Ворота 3х2 м – ціна 10 500 грн,

Врізна хвіртка у воротах + 3 000 грн,

Утеплення + 3 500 грн,

+ Доставка?

+ Монтаж – 2 000 грн,

Якщо “потрібна” внутрішня коробка + 2 000 грн

Стандартна коробка гаражних воріт виготовляється з куточка розміром 63 мм. Полотно воріт виготовляється з труби 40 * 25 мм, зашивається металом 2 мм завтовшки. У випадку утеплення – як утеплювач може використовуватися або пінопласт, або мінеральна вата (на розсуд замовника), зсередини зашивається металом товщиною 1 мм. Полотна кріпляться до коробки петлями з діаметром 30 мм.