Ціни на 2021 рік

 

 

ГАРАЖНІ ВОРОТА

 

 

ГАРАЖНІ ВОРОТА РОЗПАШНІ

 

Виготовляються індивідуально для конкретного об’єкту. Основні характеристики: міцність і захист від злому.
 
КУПИТИ

Гаражные ворота
Гаражные ворота

Конструкція: рама із сталевого куточка, закріплена в стіні заставними елементами або арматурою, дві стулки на петлях, які складаються з металевої труби із заповненням листовою сталлю товщиною не менше 2 мм. Такі ворота можна виломати тільки разом зі стіною. Закриваються на засуви в підлогу і стелю гаража, а також між стулками. На одній із стулок розміщується вбудована хвіртка з замком.

 

Будь-який власник гаража мріє про противандальні ворота, які надійно приховують від сторонніх очей його власність. Наша компанія багато років займається виготовленням та встановленням таких воріт.

 

Для кожного об’єкта виконуються заміри і виготовляються гаражні ворота за індивідуальними параметрами. Основний упор робиться на захист від злому: сталева рама воріт закріплюється в стіні за допомогою закладних елементів або арматури. Безпосередньо на рамі через петлі навішуються стулки воріт, що складаються з металевого каркаса, заповненого листової сталлю товщиною не менше 2 мм. Виламати такі противандальні ворота можна тільки разом зі стіною.

 

Ворота закриваються на кілька засувів: в підлогу і стелю гаража, а також між стулками. На одній із стулок розміщується хвіртка, яка закривається на замок. Встановимо ворота на об’єкті замовника. Ціни доступні. Гарантуємо тривалий термін експлуатації. Термін виготовлення – кілька днів.

ТАКІ ГАРАЖНІ ВОРОТА МИ ВИГОТОВЛЯЄМО І

РЕАЛІЗУЄМО В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 

Гаражные ворота купить Гаражные ворота купить

Ворота гаражні

Ворота гаражні Ворота гаражні

Ворота гаражні

Гаражные ворота Гаражные ворота

Ворота гаражні

Гаражные ворота на заказ Гаражные ворота на заказ

Ворота гаражні

Гаражные ворота на заказ Гаражные ворота на заказ

Ворота гаражні

ДИВИТИСЯ ЩЕ

Розміри виробляємо різні,

Ворота 3х2 м – ціна 17 500 грн,

Врізна хвіртка у воротах + 3 000 грн,

Утеплення + 5 000 грн,

+ Доставка?

Монтаж +3 000 грн,

Якщо “потрібна” внутрішня коробка + 3 000 грн

Стандартна коробка гаражних воріт виготовляється з куточка розміром 63 мм. Полотно воріт виготовляється з труби 40 * 25 мм, зашивається металом 2 мм завтовшки. У випадку утеплення – як утеплювач може використовуватися або пінопласт, або мінеральна вата (на розсуд замовника), зсередини зашивається металом товщиною 1 мм. Полотна кріпляться до коробки петлями з діаметром 30 мм.